My story, my life.

Let Yourself go into my endless dream.

Ogłoszenie



~KLIK~


Zapraszam wszystkich do rejestrowania się.
Rejestracja odblokuje Wam dodatkowe opcje (Szybka Odpowiedź, ChatBox, Avatar, Sygnatura)
Możliwe jest dawanie komentarzy bez rejestracji.
Wystarczy w poście, którym chcesz zamieścić komentarz, poszukać opcji „Odpowiedź”.
Wszystkich zarejestrowanych zapraszam do konwersacji na ChatBoxie.
Tam, oraz w ogłoszeniach, będę dawać różne informacje na temat mych opowiadań i pomysłów :3


Rozdział Czwarty pojawił się po długiej nieobecności. C:
Sam jego tytuł, Pierwsze Problemy, mówi sam za siebie.
Jeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się bohaterom - zapraszam~

~KLIK~


Trzy lata ciszy... No cóż, grunt, że nie więcej. XD
Czas na wielki comeback tego miesiąca~!
Okultysta wraca z nową porcją jego twórczości. Czekam także na Waszą. ;)

~KLIK~


Obiecałem regularnie dodawać notki, ale nie co dwa lata. xD
Mam nadzieje, że nie jest zbyt dużo błędów w niej i że czyta się ją dobrze.
Ciekawi dlaczego Piplup należy do Phoenixa a Charmander do Elegy? C:


~KLIK~


Po uporania się z WIĘKSZOŚCIĄ problemów technicznych - wracam.
Nie wiem, czy ku waszej radości czy wręcz przeciwnie. xD
Chyba to drugie, bo, mimo wakacji, oto kolejna lekcja historii~

~KLIK~


#1 19-October-2015 16:25:14

Kaimi

Współautor

Zarejestrowany: 19-March-2013
Posty: 45

R10: Złych wieści ciąg dalszy

Kaimi spodziewał się ujrzeć starszego jegomościa w pulowerze, okularach o grubych szkłach i z krawatem...no taki typowy profesor. Jednak przed nim stał chłopak może parę lat starszy od niego, krzepki, wysoki, trochę blady (pewnie od ciągłego przebywania pod wodą), z czarnymi włosami,przepasanymi zielonymi pasmami sięgającymi do ramion.
<Pewnie pod wodą wygląda jak Aquerra> przeszło przez myśl Kaimiemu.
Lider wyciągał ku chłopakowi odznakę w kształcie pojedynczego wodorostu,a jego niebieskie oczy lśniły zadowolone.
- Co prawda wygrałeś dzięki Achiemu ale uznaję mój błąd w doborze pokemona.
Kaimi zaskoczony przyjął odznakę i machinalnie włożył ją do kasetki,dopiero wtedy zorientował się,że zwyciężył swoją pierwszą bitwę o odznakę. Na jego twarzy zaskoczenie ustępowało miejsce zadowoleniu.
-A teraz dotrzymam swojej obietnicy- Powiedział Tristan wyjmując jeden z klejnotów z diademu regionu.
Machnął ręką na obu chłopców karząc im iść za sobą po czym ruszył w kierunku drzwi na drugim końcu sali. Achi i Kaimi ruszyli za nim,po chwili szli już długim korytarzem, który (jak zdawało się Kaimiemu) prowadził do zupełnie innego budynku.
Po chwili przeszli przez kolejne drzwi i znaleźli się w jakimś gabinecie. Było to przestronne pomieszczenie wypełnione mahoniowymi biblioteczkami pełnymi starych książek,a pod sufitem przepływała wąska rura akwarium, która łączyła się z głównym sześciennym akwarium tuż za biurkiem, Kaimi dostrzegł w nim wiele wodnych pokemonów ale za nim zdążył się dobrze przyjrzeć Tristan zasłonił mu widok.
-Czasu jest niewiele więc przejdę do sedna-Oznajmił lider-Zaledwie kilka godzin przed waszym przybyciem odwiedzili mnie pewnie ludzi, mianowali się Team'em Omega.
-Spotkaliśmy ich w lesie wieczności, atakowali Petillil,a potem zniknęli w czarnej mgle-Kaimi wiedział,że brzmi to dziwnie zwłaszcza w porównaniu z dorosłą mową Tristana lecz lider tylko pokiwał głową.
- Taaak,u mnie było to samo...masz na myśli TWOJĄ Petillil prawda? Uratowałeś jej życie-To nie było pytanie, lider jakby czytał w myślach chłopaka – Tak czy inaczej, wdaliśmy się w burzliwą dyskusję,która zakończyła się nietypową walką...
-Nietypową?-Zapytał Achi-I mówi to ktoś kto wymyśla najdziwniejsze zakłady świata?
-Pamiętasz nasz zakład? Trenerzy walczą zamiast pokemonów
-Taak...-Achi zaczerwienił się nieco
-Teraz wyobraź sobie taką samą walkę ale przeciwko czwórce ludzi,któży posiadają zdolności pokemonów.
Zapadła cisza, jakby mózgi Achiego i Kaimiego próbowały wchłonąć tak niedorzeczną informację.
-Pan...żartujesz,tak?-Odezwał się w końcu Achi
-A wyglądam jakby żartował? Jako lider widziałem już setki jeśli nie tysiące ataków pokemonów i mogę ręczyć moim honorem,że jedna z tych dziewczyn użyła wyładowania,a druga żaru... gdybym wierzył w magię mógłbym uwierzyć, ze one jej używały.
-Wyładowanie i żar?-Kaimi zamyślił się na chwilę-To jedne z najsłabszych ruchów typów elektrycznych i ognistych...Tristanie,jesteś pewien,że nie miały gdzieś ukrytych małych pokemonów? Może Joltick albo Litwick?
Lider pokręcił głową
-Nie ma szans,nie miały gdzie ich schować,a już na pewno nie tak,żeby same nie otrzymały obrażeń...ale odbiegamy od tematu, jeśli chodzi o kamień, zatrzymuję go, mam bod sobą wielu badaczy więc może znajdą jakieś ślady wskazujące skąd pochodzą zdolności tej czwórki, wystarczyłoby trochę DNA,w końcu mieli go przy sobie,a co do was,powinniście ruszać do Cumulus Town do kolejnego lidera, poinformuję go o waszym przybyciu...Achi,nie tylko walki z liderami podnoszą umiejętności,masz w sobie pokłady energii i niezwykłą wyobraźnię, nie myślałeś o pokazach?
-Co,nie,to dla bab...
-A wiesz,że trzech ostatnich mistrzów regionu Soulet brało udział w pokazach,co prawda tylko jeden je wygrał ale...
-Chcesz powiedzieć,że nawet jeśli nie mogę startować w lidze Soulet to wciąż mogę przewyższyć mistrzów?
-Dokładnie,a teraz ruszajcie informujcie o wszystkim profesor Crystal, wszyscy liderzy będą się dzielili z nią każdą informacją...coś mi mówi,że będziemy potrzebowali każdej pomocy jeśli Team Omega osiągnie swój cel,jakikolwiek by on nie był.



***



<Sen,sen...jak długo spałem...dlaczego się budzę...ach tak,całe eony snu by teraz ją przywrócić...przywrócić równowagę,którą zakłócają oni...Ci...Ci którzy są źródłem chaosu...lecz jeśli ja się budzę...to on też...strzeżcie się wyznawcy chaosu,równowaga zostanie przywrócona>
Ciemna jaskinia zatrzęsła się gdy potężna bestia się poruszyła, blask ze ślepi oświetlił symetryczne ściany słabym,”sennym” światłem. Wkrótce miała rozpocząć się wojna,lecz nie teraz <Teraz jeszcze czas na sen>

_____________________________________________________________________________

Do dexu została dodana Aquerra (przepraszam za opóźnienie ale musiałem ściągnąć ją z drugiego laptopa,a ładowarka była rozpsuta)

Okultysta, wybacz,że wykorzystałem ten styl oddzielenia historii (chodzi mi o to po gwiazdkach xD) ale spodobał mi się ten pomysł bo przyda mi się do historii i co jakiś czas będzie się to pojawiało)

Offline

#2 21-October-2015 14:02:18

 Okultysta

Autor

7995310
Skąd: Milówka
Zarejestrowany: 09-August-2012
Posty: 592
Występuje w opowiadaniu: W każdym.
Postacie, którymi jestem: Jestem autorem, więc każdą. xD
Czytam opowiadania: Wszystkie.
Moje ulubione opowiadanie: Hym... Nie wiem. "0_o
WWW

Re: R10: Złych wieści ciąg dalszy

Nie wybaczę, strzelę focha.
No, jestem ciekaw co dalej, ale piszesz w takich odstępach czasowych, co ja, a tak krótko. ;_; Wyjścia są dwa: albo będziesz pisał częściej, albo więcej. xP


http://i.imgur.com/Do1BehQ.jpg

Pozdrawiam wszystkim forumowiczów.
Fajnie że czytacie moje wypocinki. ^^
A nawet moją sygnaturkę. C:
Ciekawe ilu z Was zauważy tą wiadomość, hihihi. xD

Offline

#3 21-October-2015 15:41:48

Kaimi

Współautor

Zarejestrowany: 19-March-2013
Posty: 45

Re: R10: Złych wieści ciąg dalszy

Albo kopnę Cię w zadek tak mocno,że polecisz do przyszłości i będą wszystkie rozdziały

Offline

#4 21-October-2015 16:14:27

 Okultysta

Autor

7995310
Skąd: Milówka
Zarejestrowany: 09-August-2012
Posty: 592
Występuje w opowiadaniu: W każdym.
Postacie, którymi jestem: Jestem autorem, więc każdą. xD
Czytam opowiadania: Wszystkie.
Moje ulubione opowiadanie: Hym... Nie wiem. "0_o
WWW

Re: R10: Złych wieści ciąg dalszy

Czekam. :3


http://i.imgur.com/Do1BehQ.jpg

Pozdrawiam wszystkim forumowiczów.
Fajnie że czytacie moje wypocinki. ^^
A nawet moją sygnaturkę. C:
Ciekawe ilu z Was zauważy tą wiadomość, hihihi. xD

Offline




Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl